Agencja Fotograficzna Der Blitz powstała w 2010 roku w Kutnie. Od tamtego czasu działa głównie na terenie Bydgoszczy jak i całej polski.

Na potrzeby zleceń foto-graficznych agencję Der Blitz tworzy zespół młodych, kreatywnych specjalistów. Doświadczeni fotografowie, podejmują każde indywidualne wyzwanie z zaangażowaniem i pasją- dzięki temu, jakość realizacji jest na najwyższym poziomie..

Wpisując w wyszukiwarkę frazę Fotograf Bygdoszcz lub fotografia ślubna bydgoszcz i podejmując z nami współpracę klienci oczekują wyjątkowych zdjęć– my staramy się być na tyle elastyczni i otwarci na pomysły, by oprócz niepowtarzalności ujęć oddać klientom nasz profesjonalizm i doświadczenie. Najważniejszy jest dla nas prestiż naszego klienta i wspaniała pamiątka na lata, w przypadku realizacji indywidualnych– opowiada Arkadiusz, właściciel agencji.

Z przyjemnością poddajemy się najbardziej szalonym wyzwaniom, które stawiają nam nasi klienci. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony naszych ślubnych klientów. Do każdego staramy się podejść indywidualnie i przede wszystkim z pasją.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą i wolnymi terminami na fotografię ślubną 🙂

Fotobudka

Zabawa | Wspomnienia | Radość

Zobacz

Strefa pobierania

Zaloguj | Przeglądaj | Pobieraj

Zobacz

700000

setki tysięcy klapnięć migawki

375

setki nieprzespanych nocy

7

lat na rynku

29856

tysięce uśmiechniętych twarzy przed obiektywem